Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

Od dnia stworzenia Triominos, sprzedano ponad 21 milionów egzemplarzy tej fascynującej gry. Triominos nadaje nowy wymiar grze w domino. Dlaczego Triominos jest tak wciągająca? Dlatego, że każdy z nas już zna podstawowe zasady gry - wystarczy dokładać pasujące kamienie, wiec może zacząć się bawić od razu. Mimo tak trywialnych reguł, gra jest naprawdę wymagająca intelektualnie i wciągająca. Aby wygrać w Triominos trzeba mieć odrobinę szczęścia, i trochę sprytu! Na następnym kółku spróbujemy zagrać w tą grę - otrzymaliśmy ją od wydawnictwa Goliath:), a od dzisiaj możecie ćwiczyć - bawiąc się na komórce czy tablecie:)!!!

Kliknij poniżej by pobrać grę
trominos

Odłóż miecz, wyciągnij swoją talię i przygotuj się na Hearthstone ? strategiczną grę karcianą z prostymi zasadami, dynamiczną akcją i wspaniałą grywalnością. Graj za darmo na Battle.net i używaj kart, by rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory oraz dowodzić bohaterami Warcrafta podczas zaciętych pojedynków, w których najważniejsza jest strategia (gra w polskiej wersji językowej).


By zagrać - kliknij poniżej
heartsone2014

Gram nie sam to projekt, którego założeniem jest poznawanie i propagowanie starych gier podwórkowych oraz integracja międzypokoleniowa poprzez wspólną zabawę. Dzięki dniowi poświęconemu grom prowadzonego przez animatorów, dzieci poznają świat starych gier, takich jak serso czy ciupy, o których opowiedzą im, a następnie wspólnie z nimi zagrają, seniorzy.


Kliknij poniżej by przejść na stronę projektu
gram-nie-sam-5-poprawione-logo1

Zapraszamy do zapoznia się z Ecolą:) to strona gdzie znaleść można tradycyjne gry i zabawy z całego świata i z różnych epok. Znajduje się tutaj także największa baza gier tradycyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia tego niesamowitego miejsca:)


Kliknij by przejść do strony
ecolagry2015

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas