Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

27 i 28 września 2013r. w naszej szkole odbył się III Szkolny Festiwal Gier Planszowych. Imprezę zorganizowało Szkolne Koło Gier Planszowych. Planszową zabawę wsparły: Rebel, Bard, Hasbro, Egmont, Granna, Albi, Hobbity, Fabryka Gier Historycznych, Polskie Gry Planszowe, IPN,  G3 oraz sklepy "Przy Planszy", "Graki Gry bez prądu" oraz Becekowy Pokój Gier.

W piątek (27 września) Festiwalowy Games Room odwiedziło ponad 100 osób, uczniów, rodziców i absolwentów "czwórki", na których czekało ponad 100 gier w tym takie nowości jak: "Augustus", "7 dni Westerplatte", "Bohaterzy Wyklęci", "111", "Ognisty Podmuch", "Ewolucja", "Plask", "Serce smoka" czy "Orientuj się". Podczas Festiwalu odbyły się też dwa turnieje z nagrodami, i tak: w grze"Dobble" - najlepsza okazała się Julia Pacześna, a  w grze "Connect 4" po ciężkim boju Michał Muzyka.


Więcej zdjęć - kliknij poniżej
fstiwal2013plansz

W sobotę - 28 września - odbyły się w naszej szkole eliminacje Mistrzostw Polski w grze "Wsiąść do Pociągu - Europa". 16 zawodników walczyło o awans do Wielkiego Finału, który odbędzie się 16 listopada w Gdańsku. Niespodziewanie drugie miejsce w turnieju zajął najmłodszy jego uczestnik - uczeń naszej szkoły - Adam Patschek, przegrywając z finalistą tylko o 4 punkty. 


Więcej zdjęć - kliknij poniżej
wsiascdopociagufinal2013

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim naszym przyjaciołom, dzięki którym Festiwal mógł się odbyć i już dzisiaj zapraszamy za rok:)

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas