Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

Bardzo się cieszymy, że mimo, że mija pierwszy semestr nam graczy nie ubywa a nawet przybywa:) W tym tygodniu postawiliśmy na kilka nowości - lub gier w które nigdy nie graliśmy w tym składzie, a które leżały w szafie.


Klasy 4-8

carcassone2019rfrfrr

Wszystkie bardzo się spodobały, a były to między innymi: "Szeryf z Nottinhgam", "Zapraszamy do Podziemi", "Carcassone Safarii", "O kocie w kłopocie" czy "No Co Tam".

Klasy 1-3
carcassone2019rfrfrr2

W miniony czwartek spotkaliśmy się w "Czwórce" by po raz ostatni w tym roku kalendarzowym - w ramach Games Roomu dla rodziców, przyjaciół, nauczycieli i absolwentów - zagrać wspólnie w gry planszowe. Na grudniowy czas wybraliśmy trzy bardzo ciekawe gry: Wyprawa do El Dorado - podczas której gracze ścigają się przemierzając dżunglę - by jako pierwsi dotrzeć do tajemniczego miasta pełnego złota. Imhoptep - grę, w której zamieniamy się w budowniczych egipskich świątyń i piramid,

 

imhotep2019rtrt

a także Carcassone: Safari - gdzie odkrywamy tajemnice afrykańskiego buszu:) Wszystkie trzy bardzo nam się spodobały:) Do Siego Roku.

imhotep2019rtrt2

 

Kolejna prezentacja "Kwartalików" - tym razem w ramach Games Roomu dla rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół. Gra podobała się:) Lekkie uwagi przyjęliśmy z pokorą:) Gdy będzie w przyszłości możliwość poprawimy:) Testowaliśmy wersję z rozszerzeniem - "Łopaty". Pozytywnie:) Dziękujemy za mile spędzony czas:)

kwartalikirodzice2019rfr

W tym tygodniu miało miejsce pierwsze w tym roku spotkanie Games Roomu dla rodziców, przyjaciół i absolwentów. Bardzo się cieszymy, że mimo nawały domowych i nie tylko obowiązków znaleźliście czas by wpaść pograć w gry planszowe. Niestety nie udało nam się zagrać w "Wyprawę do Eldorado", będzie na kolejnym. Za to zagraliśmy w Skarabię, Klub Detektywów, Miasteczko marzeń i w Brzdęka.

gamesroom2018rfrfrf333

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas