Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

VIII Festiwal Gier Planszowych - zorganizowany przez Szkolny Klub Gier Planszowych "Planszopernik" działający w SP nr 4 już za nami. Ta VIII edycja była niesamowita. Począwszy od wsparcia jakiego doświadczyliśmy - bardzo dziękujemy, że nasz Klub i Festiwal w tym roku wsparły aż - 22 wydawnictwa.

festiwal8gp2018

Pozwoliło to zorganizować 10 - Turniejów w tym w: "TimeLine Polska" x2 (w wersji dla dorosłych), "Polska Gola!", "Hex", "Molky", Mistakos", "Kingdomino", FunFarm", "Mrówki", "Luxtorpeda". Łącznie rozdaliśmy - 40 nagród, którymi były wspaniałe gry planszowe:)

festiwal8gp2018a
festiwal8gp2018a2

Udało nam się przekazać 7 placówkom - specjalne:) Mikołajkowe torby z grami planszowymi, które mamy nadzieję wzbogacą szkolne Kluby i Świetlice.

festiwal8gp2018a2a

Odwiedziło nas przez 6 godzin naszej zabawy z grami planszowymi ponad 200 osób z kilkunastu szkół, nie tylko z Bytomia, ale i z Chorzowa, Katowic czy Wojkowic.

festiwal8gp2018b

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili - zarówno ci mniejsi jak i ci starsi:) Bardzo Wam dziękujemy za obecność.

 festiwal8gp2018bc

 

Dziękujemy także tym - którzy pomagali nam imprezę zorganizować, nauczycielom, rodzicom, uczniom - członkom Klubu Planszopernik, a także naszym kochanym przyjaciołom: Marcie, Tomkowi, Teosowi i Bartkowi - bez których nie dalibyśmy rady przeprowadzić turniejów:) oraz pani Kasi, która zrobiła nam wspaniały plakat:)

 festiwal8gp2018bh

Na koniec bardzo przepraszam wszystkich. W roztargnieniu - przez pierwsze 3 godziny Festiwalu robiłem zdjęcia z aparatem bez karty, w efekcie z tej pierwszej części nie mam zdjęć:( Jest mi głupio.

festiwalzapraszamypla2018a

Przygotowujemy się do Festiwalu:) i nowego roku szkolnego:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejne wydawnictwa nas wsparły:) Dziękujemy Vertima.trade za gry "Kariba" i "Hippo" oraz wydawnictwu "Board&Dice" - za grę "Kości obfitości":)

kosciobfitosci2018uyhyss

Na przełomie października i listopada chcemy zorganizować VIII już Festiwal Gier Planszowych "Planszopernik". Bardzo się cieszymy, że bardzo mocno wsparło nas wydawnictwo Rebel. Bardzo dziękujemy!!! Oj będzie się grało:)

rebelwsparcie2018yuhydd

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas