Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

W sobotę - 18 kwietnia, odbył się w naszej szkole (SP nr 4), już po raz trzeci - Maraton Planszówkowy. W zabawie z grami planszowymi, w sumie, wzięło udział ponad 40 osób: uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół naszego Klubu Planszopernik. Impreza rozpoczęła się o 9 rano, a skończyła kilka minut po 21.00. Graliśmy ponad 12 - godzin:))) Udało nam się poznać kilka całkiem nowych gier, takich jak "Mundialito" - wydawnictwa Bakumi, "Port Royal" - Bard'a, "Strife" - wydanej przez CUBE, "Sztukę Wojny" - wydane przez FoxGames, "Przygody wojów" - firmy Egmont, i zupełne nowości z wydawnictwa Rebel - "Colt Express" oraz "Megawojownicy" (numer jeden maratonu). Zagraliśmy także w nowość firmy Piatnik - "Golden Horn", oraz w ciekawą grę Granny - "MR House". Oprócz tego w dziesiątki innych tytułów!!! Nasza biblioteka liczyła sporo, bo ponad - 100 gier. Nie udało nam się zagrać we wszystkie - jednak pojawią się one już na kolejnych spotkaniach Klubu i w Games Roomie dla rodziców.

coldekspres2015

Podczas Maratonu - przeprowadziliśmy konkurs - w grę wydawnictwa Rebel - "Cardline: Zwierzęta". Emocje były olbrzymie, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden:) Nagrodziliśmy jednak grami planszowymi całą finałową czwórkę:) 

cardline2015awes

Bardzo, dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tej akcji, wydawnictwom: Bard, Rebel, Piatnik, Egmont, FoxGames, Granna, Trefl, Cube, Bakumi. Dziękujemy za pomoc rodzicom, nauczycielom i naszym przyjaciołom na których możemy zawsze liczyć. W czerwcu planujemy już kolejną imprezę. Tym razem nieco krótszą:) i przeznaczoną dla młodszych graczy - "Zagraj z mamą i tatą":) Już dzisiaj zapraszamy!!!!

turniejcard2015

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas