Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

W czwartek - 12 maja, odbyło się kolejne spotkanie w ramach Games Roomu dla nauczycieli, rodziców, absolwentów i przyjaciół "Czwórki". Zwyczajowo zajęcia odbyły się w Bytomskim Centrum Kultury. A na stołach zagościła: Diuna Imperium(chyba najcięższa gra w jaką graliśmy do tej pory), Wybuchowa Mieszanka - gra nie najmłodsza, ale mega miodna:), Paleo - genialna gra kooperacyjna, oraz War Chest - świetna dwuosobowa strategia. Wszystkie gry, w które zagraliśmy - polecamy:)

gamesrook2022maj2
gamesrook2022maj2a

Kolejne spotkanie w ramach Games Roomu - dla rodziców, nauczycieli i absolwentów obyło się w miniony czwartek w Beceku. Na stole zagościło kilka nowości: świetna "Park Sawanna", gra kooperacyjna "Horrified", "Recto Verso" - gra, która wciąga bez względu na wiek. Zagraliśmy także w FITS, ubongo Lines i Nową Gwinę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkanie w maju.

horrifield202345r5
horrifield202345r5a

Pierwsze w tym roku - spotkanie w ramach Games Room - dla nauczycieli, absolwentów, rodziców i przyjaciół - odbyło się w czwartek - 24 marca w Bytomskim Centrum Kultury. Bardzo się cieszymy, że znów mogliśmy się spotkać i mamy nadzieję - ze do czerwca będą to spotkania cykliczne. Zagraliśmy w "7 cudów świata - Architekci" (gra spodobała się najbardziej), Stella - Dixit, "Ekosystem", oraz w "Kaskadię" i "Calico". Kolejne spotkanie 21 kwietnia.

gamesroom202123

Bardzo się cieszymy, że mimo problemów z czasem i pandemią udaje nam się zorganizować w tym roku co miesiąc spotkanie dla rodziców, nauczycieli i absolwentów "Czwórki". To już nasze 4 w tym roku spotkanie:)) A co pojawiło się na stołach? Postapokaliptyczna "Paris New Eden", familijna "Park Niedźwiedzi", mózgożerna "NovaLuna", klimatyczna "Karuba" i wojenna "World of Tanks Battleground".

batletanks2021sedr

Wczoraj w Bytomskim Centrum Kultury odbyło się już trzecie, w tym roku, spotkanie w ramach Games Roomu dla rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół "Czwórki". Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. A zagraliśmy w "Sen" - nową edycję, która bardzo się spodobała, w "Drogi do Rzymu" - bardzo fajną odmianę "Wsiąść do pociągu", w "Złam ten kod"- gra dedukcyjną, czy "Jetpack Joyride". Z dużą ochotą zagraliśmy też w nasze Kwartaliki - które niezależnie od wieku, czy miejsca w którym je prezentujemy podobają się wszystkim. Z czego bardzo się cieszymy. Kolejne spotkanie za miesiąc w ostatnią środę listopada. Zapraszamy

gemesromm202134

29 września odbyło się drugie spotkanie w ramach Games Roomu dla rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół Planszopernika w Bytomskim Centrum Kultury.
spotkanie2020we4r4d
Mimo wielu absencji chorobowych - bardzo się cieszymy, że udało nam się spotkać w tak licznym gronie. A zagraliśmy w nowości: Monster City, "Miasto w chmurach", "MikroMakro: Na tropie zbrodni", jubileuszową edycję "Carcassone", ale także w "Europa w 10 dni", oraz "Palec Boży". Kolejne spotkanie już za miesiąc - w ostatnią środę października - na które już teraz zapraszamy.
spotkanie2020we4r4da

25 sierpnia odbył się nasz pierwszy w tym roku Games Room dla - rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół. Po raz pierwszy spotkanie z planszówkami odbyło się w BECEK-u - za co dziękujemy. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się spotkać i znów wspólnie zagrać:) A było w co:) Na stole pojawiły sięwiele nowych gier takich jak: MikroMakro: Na tropie zbrodni, Nova Luna, oraz Tu i Tam, Boarding, To jest napad, Azul witraże, Santa Monika, New York ZOO, 5 minute Dungeon.

Kliknij poniżej by zobaczyć więcej zdjęć

gamesromm201rt5454

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas