Szkolny Klub Gier Planszowych

"Planszopernik"

20 października 2022, odbyło się drugie spotkanie z grami planszowymi w klimacie escape roomowym - w ramach Games Roomu, dla nauczycieli, rodziców i absolwentów. Tym razem ze wskazaniem na absolwentów:)) Zagraliśmy w Unlock, we wszystkie 3 przygody, a także w Zamek Draculi, Skarb Czarnobrodego i z serii Zagadki Kryminalne "Upiór w operze". Wypróbowaliśmy także filerek:) "Ryki Afryki".

escaperoom2022paxdziernika

29 września odbył się wrześniowy Games Room - dla nauczycieli, absolwentów i rodziców. Trochę nas było mało, gdyż część osób się rozchorowała. Ważne, że nie graliśmy sami:) I plan minimum zrealizowaliśmy, na stole pojawiły się gry Escape Roomowe: "Skarb Czarnobrodego", "Kroniki Zbrodni 1400" i "Kroniki Przygody: Wyprawa po księżycowe kamienie". Jako, że spodobało nam się rozwiązywanie takiego rodzaju zagadek - 20 października kontynuujemy:)

kronikizbrodni2022derf

30 sierpnia w Bytomskim Centrum Kultury odbył się pierwszy w tym roku szkolnym Games Room - dla rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół. Bardzo nam było miło, że zebrało się na tym jeszcze wakacyjnym spotkaniu tak wiele osób. Mamy nadzieję, że ta frekwencja będzie dopisywać przez cały rok. I zapraszamy na kolejne, wrześniowe spotkanie - już w naszej szkole.

gamesroomnowy2023wrzesien2

Kwartaliki

Spotkania z Planszówkami

Wspierają nas